Ogłoszenia

 • Zaproszenie na Kolonie w Porąbce 2024

  Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd kolonijny do Porąbki!

  Czy marzycie o wakacjach pełnych radości, przygód i niezapomnianych wspomnień? Pragniesz zapewnić swojemu dziecku wyjątkowe wakacyjne doświadczenie? Mamy dla Was idealną propozycję! Świetlica "Pod Aniołem" serdecznie zaprasza na wyjazd kolonijny do urokliwej Porąbki!

  Co nas wyróżnia?

  Nasza świetlica zawsze stawia na jakość i bezpieczeństwo, dlatego też każdy nasz wyjazd kolonijny jest starannie zaplanowany i przygotowany. Dbamy o to, aby dzieci spędziły czas aktywnie, rozwijając swoje zainteresowania i zdobywając nowe umiejętności. W naszym programie znajdziesz wiele atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia każdemu uczestnikowi!

  Dlaczego Porąbka?

  Porąbka to malownicza miejscowość położona wśród pięknych lasów i jezior, idealna do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Zapewniamy atrakcyjne warunki zakwaterowania oraz profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry, która zadba o każdy detal podczas pobytu.

  Jak się z nami skontaktować?

  Więcej informacji na temat naszego wyjazdu kolonijnego znajdziesz na naszej stronie internetowej: kolonie.pod-aniolem.waw.pl/index.php. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby poznać szczegóły programu oraz zarezerwować miejsce dla Twojego dziecka!

  Dołącz do naszej wesołej ekipy!

  Nie czekaj dłużej! Dołącz do nas na niezapomnianą przygodę w Porąbce! Zadbaj o wyjątkowe wakacje dla swojego dziecka i pozwól mu spędzić czas w fantastycznej atmosferze, pełnej radości, nauki i zabawy!

 • Zaproszenie na SPOTKANIE WIELKANOCNE DLA DZIECI W D.K. ŚWIT

 • Przedświąteczne spotkanie dla wspólnot

  26 marca 2024 r. (wtorek) w świetlicy odbyło się przedświąteczne spotkanie wspólnot.

  Dzieci z grupy teatralnej przygotowały część artystyczną związaną ze Świętami Wielkiej Nocy. Ks. Daniel objaśnił cel i znaczenie tego spotkania, ks. Proboszcz poprowadził modlitwę, pobłogosławił jajka i pokarmy przygotowane na świąteczny stół. Wszyscy podzieliliśmy się jajkiem, składaliśmy sobie życzenia i częstowaliśmy się pokarmami z wielkanocnego stołu.

  Spotkanie upłynęło w miłej, życzliwej i przyjemnej atmosferze.

 • Zaproszenie na Rodzinny Konkurs Plastyczno-Fotograficzny!

  Z radością zapraszamy dzieci oraz całe rodziny do udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym „Najlepsza drużyna to moja rodzina".

  Termin składania prac: 10 czerwca 2024 r. 

  Regulamin konkursu: