We czwartek 21 stycznia sala teatralna zamieniła się w salę balową. W tym roku tematem przewodnim balu karnawałowego był kolor biały. Dekoracje, stroje, konkursy, a nawet nagrody – wszystko łączył ten wspólny element.

Chwilę po godzinie 17 rozbrzmiał polonez i rozpoczęła się zabawa– choć wiele osób po raz pierwszy tańczyło przy takiej muzyce, wszystkim poszło bardzo dobrze, a taniec był wspaniałym widowiskiem. Później było już tylko głośniej i radośniej. Były tańce, zabawa sprawdzająca szybkość i umiejętne słuchanie karnawałowej opowieści o pewnej zabawnej rodzince, taniec z balonami, w których ukryte były podpowiedzi ciekawych figur i konfiguracji tanecznych, a także konkurs na najszybsze picie mleka przez słomkę. Nie zabrakło też karaoke, ani znanych tańców takich jak „pociąg”, „kaczuchy” czy „woogie boogie”. W czasie, gdy dzieci szalały na parkiecie, rodzice mogli napić się kawy i zjeść przepyszne ciacha w przygotowanej także przez rodziców cukierence „Beza”.

Po krótkiej przerwie na słodki poczęstunek wyłoniono zwycięzców w konkursie na najpiękniejszy strój Białego Balu. Wszyscy obecni, drogą tajnego głosowania, wyróżnili ponad 20 osób, które wcześniej zgłosiły się do konkursu i uroczyście zaprezentowały swoje przebrania. 6 osób dostało nagrody specjalne (Julia M., Wojtek L., Natalia S., Patrycja O., Ola K .i Magda K.)

Wręczono także nagrody za prace na konkurs "Moje wrażenia z jasełkowego przedstawienia" dzieciom za konkurs plastyczny, rodziców za konkurs fotograficzny. Nie zabrakło także tak lubianej przez dzieci, a przygotowanej przez rodziców „loteryjki”.

Biały Bal był dla wszystkich okazją do wspaniałej zabawy, integracji i oderwania od codziennych obowiązków. Choć takie wydarzenia organizowane są co roku, każde jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Tak było i teraz. Niestety, zanim się obejrzeliśmy, Biały Bal minął… Trochę jak z tegorocznym śniegiem… Pozostają zdjęcia i piękne wspomnienia. I… Ciekawość co nas czeka w przyszłym roku?


 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dzisiaj 10

Wczoraj 8

W tym tygodniu 34

W tym miesiącu 81

Od marca 2022 1763