W niedzielny zimowy poranek, 19 stycznia 2014 r. ponad sześćdziesięcioosobowa grupa dzieci i młodzieży- uczestników LSW  z rodzicami i opiekunami ze Świetlicy "Pod Aniołem" wybrała się na spektakl muzyczny pt.”Aladyn” do Teatru Muzycznego Roma.
  Aladyn Jr. to widowisko, które powstało we współpracy Teatru Roma z Walt Disney Company na podstawie przepięknej baśni - wzbogacone o znakomitą muzykę. W formie wspaniałej tradycji teatru familijnego bawi, uczy i wzrusza publiczność w każdym wieku.
  Podziwialiśmy przepiękne stroje, rekwizyty, scenografię, komputerowe wizualizacje. Niesamowite wrażenie zrobiła na wszystkich podróż bohaterów na latającym dywanie ponad głowami widzów.
Dziękujemy Bankowi Gospodarstwa Krajowego za kolejne zaproszenie nas na tak wspaniałą rodzinną "imprezę".
 Swoje wrażenie  po spektaklu utrwaliliśmy w krótkich wypowiedziach oraz w rysunkach.
                            Zuzanna Kempista - uczestniczka
Wypowiedzi  dzieci  po  przedstawienia „Aladyn’’ w Teatrze ROMA

Najbardziej podobał mi się dywan , oraz jak Jasmin i Aladyn latali na dywanie. Podobał mi się również Dżin.

Sztuka była bardzo ciekawa. Szczególnie podobał mi się dywan. Przedstawienie było zagrane ślicznie.


                                    Julia Wiśniewska

 

Przedstawienie „Aladyn’’ według mnie był występem gdzie było dużo emocji między biednym chłopcem z bazaru a bogatą księżniczką z pałacu. Ten spektakl bardzo budzi ludzi do tego , żebyśmy nie kierowali się tylko bogactwem i wyglądem , tylko miłością którą czujemy wobec siebie.


                                        Andrzej Karsznia

Przedstawienie "Aladyn" bardzo mi się podobało , a najbardziej jak czarodziejski dywan był nad naszymi głowami.


                                        Ola Maciejewska

Spektakl bardzo mi się podobał , scenografia była piękna i aktorzy ślicznie śpiewali oraz tańczyli. Kostiumy były bardzo ciekawe , kolorowe i błyszczące.
 Jeden z najładniejszych kostiumów to dywan. Aktorzy grali przekonywująco. Najbardziej podobało mi się jak grał Dżin – był bardzo śmieszny! Interesująca była również scena z latającym dywanem. Bardzo chciałabym zagrać w tym spektaklu.


                                            Ania Król

Spektakl był ciekawy, pełen magii. Najbardziej podobał mi się fajny dywan który latał nad nami. Pójdę tam jeszcze raz!

Przedstawienie było bardzo ładne. Najbardziej podobał mi się latający dywan. A scenka fajna była ta , kiedy Jasmin i Aladyn latali nad głowami widzów.

Przestawienie pod tytułem „Aladyn’’ bardzo mi się podobał. Księżniczka miała najładniejszy strój. Bardzo mi się podobał latający dywan.

Bardzo podobało mi się przedstawienie. Dżin był super (a szczególnie jego portki). Bardzo piękny był dywan , na którym latali Aladyn i Jasmina. Spektakl „Aladyn’’ był super!


                                        Wiktoria Zalewska

Mimo iż oglądałam to przedstawienie kolejny raz , to bardzo mi się podobało. Nawet za bardzo.  Były fantastyczne piosenki.


                                            Gosia P.

Przedstawienie bardzo mi się podobało. Aladyn był świetny. Chciałbym więcej takich przedstawień.
Najbardziej podobało mi się kiedy latali nad naszymi głowami na dywanie. Podobał mi się też dywan. Bardzo śmiesznie gadał. Z niego najwięcej się śmiałam.


                                        Wiktoria Wojda