W czwartek, 13 czerwca 2024 roku, w świetlicy „Pod Aniołem” parafii św. Marka Ewangelisty odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Najlepsza drużyna to moja Rodzina”. Wydarzenie przyciągnęło wiele rodzin, które wspólnie spędzały czas, bawiąc się i integrując.

Festyn rozpoczął się o godzinie 17:00 przedstawieniem teatralnym grupy młodszej pt. „Zabawa w Śpiącą Królewnę”, które spotkało się z dużym zainteresowaniem najmłodszych uczestników. Po spektaklu odbył się Turniej Rodzinny, który zachęcił do wspólnej zabawy i zdrowej rywalizacji. Dzieci po otrzymaniu kart zgłoszeniowych miały za zadanie wykonać szereg aktywności różnego rodzaju, zarówno intelektualnych jak i zręcznościowych tematycznie związanych z Rodziną.

Na dzieci czekała także Scena Artystyczna, na której mogły zaprezentować swoje talenty, co dostarczyło wszystkim wielu emocji i radości. Rodzinna Cukierenka oferowała wszystkim pyszne słodkości, a także lody, które umiliły czas spędzony na festynie. Po skończonych zadaniach i zebranej pokaźnej sumie punktów dzieci mogły wymienić je na atrakcyjne nagrody, z którymi z uśmiechami na twarzach powędrowali do domów.

There are no images in the gallery.