ANIELSKI BAL W ŚWIETLICY 2023

Karnawał trwa na całego. Również w naszej świetlicy nie mogło zabraknąć karnawałowej zabawy. W ostatnich dwóch latach przez panującą pandemię nie mogliśmy organizować balu. Dlatego tez spragnieni zabawy tanecznej nasi podopieczni, a także dzieci spoza świetlicy, licznie zjawili się 8 lutego w sali teatralnej przebrani za małe i trochę większe aniołki, aby uczestniczyć w anielskim balu karnawałowym, którego tematyka wpisywała się idealnie w obchody jubileuszu dwudziestolecia świetlicy.

Zabawę poprowadziły pani Patrycja i pani Karolina. Rozpoczęliśmy tradycyjnym polonezem, a następnie w skocznych rytmach muzyki bawiliśmy się na całego. Nie zabrakło konkursów, tańców integracyjnych, karaoke, słodkiego poczęstunku oraz bardzo wyczekiwanej loterii fantowej i popkornu!

Dzięki zaangażowaniu rodziców i wychowawców zabawa była przednia. Dzieci bardzo chętnie włączały się we wszystkie proponowane zabawy tańczyły i śpiewały, bo każdy chciał zostać królem lub królową balu. Ostatecznie najlepiej bawiącym się uczestnikiem został wybrany Marek Kwiatkowski a uczestniczką Lila Zając. Wyróżnieni tez zostali Dominik S., Sandra S., Karinka B., Agatka W. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę.

p. Karolina S.

Fotorelacja: Karol Podsiadło

Dzisiaj 2

Wczoraj 3

W tym tygodniu 18

W tym miesiącu 221

Od marca 2022 2545