W eliminacjach  dzielnicowych 37. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, które odbyły się  w dniach 19 i 20 marca 2014 r. wzięło udział 110 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Teatr RAJ w konkursie reprezentowali: Mateusz Muszel, kl. 0; Wiktoria Krawcewicz, kl. 3 ; Danielka Kamińska, kl.4; Julia Wiśniewska, kl. 4.
 Jury konkursowe w składzie:
1. Anna Mizińska - Przewodnicząca
2. Ewa Jaszczur
3. Małgorzata Nowicka,
wyłoniło 3 laureatów eliminacji dzielnicowych, którzy zostali zakwalifikowani do finału warszawskiego, wśród nich znalazł się:
 Mateusz Muszel, klasa 0, który recytował utwór  Danuty Wawiłow "Wiersz o mnie", a  wyróżnienie w eliminacjach dzielnicowych otrzymała Danielka Kamińska, kl.4. Równie pięknie swoje utwory recytowały w przesłuchaniu Weronika i Julka. Dzieci otrzymają nagrody z Teatru RAJ.
 Mateusz odbiorze dyplom laureata i upominek w czasie 6.Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek” w Parku Bródnowskim 25 maja (niedziela) 2014 r.
W eliminacjach stołecznych w dniu 5 kwietnia otrzymał dyplom udziału w finale 37. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".
 Gratulujemy recytatorom, laureatowi i wyróżnionej!

 

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości DK Zacisze: